MILTON-PV to nowoczesna firma instalatorska zajmująca się dostawą oraz montażem instalacji fotowoltaicznych w dziedzinie PV.

Swoje doświadczenie początkowo zdobywaliśmy

w latach 2013-2017 montując instalacje fotowoltaiczne na terenie Skandynawskim,

co końcowo przełożyło sie na zdobycie ogromnej wiedzy pod kontem praktycznym jak

i teoretycznym w dziedzinie pozyskiwania energii elektrycznej

z promieniowania  słonecznego.

W dalszym ciągu naszym kluczowym zadaniem  jest podwyższanie efektywności w produkcji energii elektrycznej poprzez stosowanie komponentów PV tylko sprawdzonych światowych producentów jak i również odpowiedni dobór mocy instalacji wynikający z zapotrzebowania na energię elektryczną dla GOSPODARSTW DOMOWYCH, FIRM A TAKŻE GOSPODARSTW ROLNYCH.

Gwarancją świetnie wykonanej pracy oraz doborem mocy instalacji fotowoltaicznej przez MILTON-PV jest także fakt, że cała kadra naszych pracowników  posiada CERTYFIKATY UPRAWNIONYCH INSTALATORÓW ODNAWIALNYCH ŻRÓDEŁ ENERGI .

 

Dla Państwa wygody ściśle współpracujemy z profesjonalną firmą zajmującą się dostawą, instalowaniem pomp ciepła oraz rekuperacją.

Następnym bardzo ważnym zadaniem Naszej Firmy  jest uzyskanie jak najlepszej wydajności z instalacji PV co  bezpośrednio przekłada się na opłacalność całej inwestycji.

Reasumując naszą ofertę mogą Państwo w bardzo łatwy sposób uzyskać ogrzewanie domu z pompy ciepła zasilając ją darmową energią ze słońca lub korzystać z energii bez obaw o wysokość rachunków.

CERTYFIKATY

Załącznik
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

Milton-pv   Radosław Buś
ul. Wojsławska 300G
39-300 Mielec

www.miltonpv.pl
tel.  +48 798 109 783
email: biuro@miltonpv.pl

NIP: 8171996051